Vědmy Bigblogera

úterý 3. červen 2014 23:27

Jak to, že vědí více, než my ostatní ? A sice to, kdo se skrývá za tajemnými nicky ?

       Tak například neustále dolézající a obtěžující Zůza mě už několikrát uvedla jako údajného anonyma pod různými nicky a to i přes to, že jsem jí také už několikrát zopakoval, že na to, abych jí sdělil, co si o ní myslím, jsem se nikdy nepotřeboval, nepotřebuji a nebudu potřebovat skrývat za anonymem, ostatně tak, jak to činí celé roky zřejmě z dost dobrých důvodů ona sama (případně on sám).

       Další takovou vědmou bude asi anonym La.Michaela, která rovněž již několikrát neváhala, samozřejmě bez jediného důkazu, označit Jirku Hermánka jako sprostého anonymního nicka, za což jsem ji také hned pokáral.

       A takových vědem se tu producíruje více. Nicméně korunu tomu dnes nasadil hodný chlapec Petr Krejčí, mezi svými v partě správných hochů a holek uznávaný slušňák s kultivovaným projevem. Ten reagoval na udání udavače M.Trizuljaka (hodnocení jsem převzal od Josefa Hejny, který oznámení jakékoliv nepravosti nekompromisně označuje za udání a bránícího se člověka za udavače) adminkám v uzavřené diskusi blogerů, že pod jeho jménem MT kdosi napsal v diskusi opravdu odporná sprostá slova, která by slušný člověk nikdy ani nevyslovil (toto je i moje hodnocení). A slušný chlapec Petr Krejčí na toto oznámení reagoval slovy:"... asi někdo zabloudil z Kavárničky :-))".  Pro neznalé uvádím, že Blog-kavárna je místem, které vzniklo za účelem svobodného publikování článků a vedení věcných diskusí, bez negativních jevů, doprovázejících třeba náš BB.

       Co z toho plyne: slušňák Petr Krejčí, opět bez jediného důkazu, sprostě, bezdůvodně a zbytečně nabídl vysvětlení, že těmi odpornými sprosťáky, které pan Trizuljak předtím správně udal jako "skutečné ubožáky, kteří by se měli léčit" jsou provozovatelé zmíněného nového blogu. Za pozornost stojí ještě jeho dvojitý baziliškovský úsměv na konci. Jde o názornou ukázku, jak a kde vznikají pomluvy na blogu a také o demonstraci srabáctví projevující se  pomlouváním lidí na místě, které jim je většinou nepřístupné a nemohou se tak bránit.

       Jsem zvědav, zda pan Krejčí najde dost slušnosti a odvahy, aby se pánům Bučkovi, Buzickému, Drábkovi, Frankovi a Pavlíkovi omluvil. 

 

 

Jan Lupoměský

Jan Lupoměský

Jan Lupoměský

"...v poslední době se kolem nás začínají dít divné věci ..."

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora