S rozvahou a objektivně

pátek 21. únor 2014 22:34

Právě tak hodnotí Institut Václava Klause historii a současné dění na Ukrajině.

       Text komentáře IVK, viz. http://www.institutvk.cz/politicke-komentare/politicky-komentar-ivk-c-18-k-situaci-na-ukrajine ,věcně, stručně, ale přesto vyčerpávajícím způsobem mapuje situaci v současné Ukrajině,  poukazuje na její historické, politické a společenské souvislosti a předkládá řešení konfliktu, které se při nezávislém a objektivním posouzení zdá být opravdu tím jediným správným.

       Pohled IVK tak ostře kontrastuje s mnohými nereálnými, rádoby veledemokratickými politickými komentáři, či blogy a diskusními příspěvky, kterých i na BB je celá řada a v kterých se autoři a diskutující absolutní podporou radikálů předhánějí ve snaze dát na odiv své demokratické smýšlení, které je ovšem nutno dát do uvozovek vzhledem k tomu, kam by se demokracie v jejich podání a další vývoj zvrtnul.

       Na následujícím videu, zvláště jeho druhé části a konci, je možno seznámit se s "demokratickými" silami, které si dle mnoha demokratů zaslouží naši jednoznačnou podporu, jakožto i přijetí do EU.

http://www.youtube.com/watch?v=j0kTv_8lwiQ

       Předpokládám, že se najde hodně popuzených, které již pouze jméno Václav Klaus, případně IVK, nehledě k předloženému textu, zvedne ze židle,  ale věřím, že na druhé straně existuje stále početná část populace se smyslem pro realitu a reálně uvažujících.

Jan Lupoměský

Jan Lupoměský

Jan Lupoměský

"...v poslední době se kolem nás začínají dít divné věci ..."

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora