Dobrovolná diskreditace Bártou.

pátek 1. listopad 2013 13:52

Domnívám se, že již jen několik zaslepených jednotlivců je přesvědčeno o dobrých úmyslech Víta Bárty.

       Naopak naprosté většině občanů musí již dávno být jasné, že Vít Bárta je naopak esencí toho nejhoršího, čímž politik může být veden a že se šmírování, odposlechy, podplácení, vydírání a další nekalé praktiky staly pákami jeho jednání, směřujícího pouze k získání vlastního prospěchu.

       Že má pan Bárta, vzhledem k této obecně známé charakteristice, odvahu a schopnost dále se veřejně angažovat a dokonce vystupovat jako bijec korupce, je těžko pochopitelné, nicméně je to věc jeho vkusu a žaludku.

       Zarážející ovšem je, že se někteří politici nechávají dobrovolně diskreditovat touto osobou, jak se to stalo nejnověji v případě T. Okamury, který V.Bártu neváhal postavit do čela krajské kandidátky, nebo v případě pánů Slávka Popelky, Libora Michálka a dalších, kteří s Vítem Bártou neváhají zasednout za jeden stůl a kázat morálku.

       Jsou tito politici tak hloupí, že nejsou schopni prohlédnout záměry V.Bárty, nebo spoléhají na totální idiocii občanů? ( tento termín jsem si dovolil převzít z jiného blogu zde).

Jan Lupoměský

Jan Lupoměský

Jan Lupoměský

"...v poslední době se kolem nás začínají dít divné věci ..."

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora